ПРИКЛАД. Протокол суботнього засідання ДВК напередодні дня голосування


ПРИКЛАД!

Завантажити цей документ в форматі Microsoft Word можна за наступним посиланням: Протокол суботнього засідання ДВК напередодні дня голосування (складання витягу зі списку виборців)


МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 жовтня 2020 року


ПРОТОКОЛ

засідання дільничної виборчої комісії

з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року виборчої дільниці № 460745

Львівська область


Початок засідання

13 год. 20 хв.


"24" жовтня 2020 року                                                                      м. Мостиська


Усього членів комісії: 16 осіб

Присутні на засіданні члени комісії: Васянович А.В., Вітошинська А.Р., Горват М.А., Григорчук В.П., Гуляницький О.П., Дубовий А.С., Загрійчук А.Л., Зацерківний В.В., Колінець В.В., Лисовець М.М., Монич А.Р., Одинак М.Я., Палійчук І.В., Розкрут Т.І., Чубата П.М., Яцик А.І.

Запрошені на засідання: відсутні

Присутні на засіданні: кандидат у депутати Мостиської районної ради Ванджула П.Д., офіційний спостерігач від кандидата на посаду міського голови Антонюка В.А. Шуманський С.М., офіційний спостерігач від Мостиської районної організації Політичної Партії «ГОЛОС» Залозецький М.Я., журналіст газети «Наш край» Губанич С.М.


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:


1. Про витяг із списку виборців на звичайній виборчій дільниці № 460745 для голосування за місцем перебування виборців, не здатних пересуватися самостійно.

2. Про розподіл обов’язків членів дільничної виборчої комісії з місцевих виборів виборчої дільниці № 460745 на день голосування.

3. Про облаштування приміщення виборчої дільниці № 460745 для голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.


Засідання дільничної виборчої комісії з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року виборчої дільниці № 460745 відкрив голова комісії Колінець В.В. Голова ДВК виборчої дільниці № 460745 повідомив, що на засіданні присутні 16 з 16 членів дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 460745. Зважаючи на те, що згідно з частиною четвертою статті 36 Виборчого кодексу України, засідання комісії є повноважним за умови присутності на ньому більше половини членів комісії від її складу, Колінець В.В. оголосив про початок засідання дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 460745.


СЛУХАЛИ: про проект порядку денного засідання комісії

Колінець В.В. запропонував затвердити порядок денний, який складається з трьох питань, а саме: про витяг із списку виборців для голосування за місцем перебування, про розподіл обов’язків членів дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 460745 на день голосування, про облаштування приміщення виборчої дільниці № 460745 для голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

ВИСТУПИЛИ: член дільничної виборчої комісії Васянович А.В. запропонував підтримати такий порядок денний засідання дільничної виборчої комісії.

ВИРІШИЛИ: прийняти протокольне рішення про затвердження порядку денного дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 460745у редакції, запропонованій головою комісії Колінцем В.В.

За це рішення проголосували:

За 16 (шістнадцять)

Проти 0 (нуль)

Утрималися 0 (нуль)


1. СЛУХАЛИ: про витяг із списку виборців на звичайній виборчій дільниці № 460745 для голосування за місцем перебування виборців, не здатних пересуватися самостійно.

Колінець В.В. поінформував членів дільничної виборчої комісії про порядок голосування виборців за їх місцем перебування на місцевих виборах та про вимогу Виборчого кодексу України щодо виготовлення витягу зі списку виборців.

Колінець В.В. зазначив, що з 1944 (однієї тисячі дев’ятсот сорока чотирьох) виборців, включених до уточненого списку виборців, 10 (десять) виборців - постійно не здатні самостійно пересуватися і стосовно них у списку виборців зазначена відповідна відмітка «НСП». Жоден з цих виборців до 12 години 24 жовтня 2020 року не повідомив дільничну виборчу комісію про бажання проголосувати у приміщенні для голосування відповідно до пункту 1 частини третьої статті 249 Виборчого кодексу України. Таким чином, виходячи з пункту 1 частини третьої статті 249 Виборчого кодексу України, цих 10 (десять) виборців, які постійно не здатні самостійно пересуватися а саме: Великий Петро Степанович, Вознюк Ігор Григорович, Воронович Михайло Федорович, Мирончук Анастасія Петрівна, Салевич Іван Гаврилович, Ступак Марія Михайлівна, Томич Іван Іванович, Филипович Параскева Федорівна, Фісун Зиновій Данилович, Яхній Степан Кирилович без рішення комісії включаються до витягу зі списку виборців.

Голова комісії Колінець В.В. доручив секретареві комісії включити (внести) перерахованих осіб до витягу зі списку виборців, а також внести відповідні зміни у списку виборців на виборчій дільниці згідно з частиною четвертою статті 249 Виборчого кодексу України.

Секретар комісії вносить відомості про вищезгаданих виборців, які постійно не здатні пересуватися самостійно до витягу із списку виборців на звичайній виборчій дільниці № 460745 для голосування за місцем перебування виборців, а також робить запис "голосує за місцем перебування" у списку виборців на виборчій дільниці № 460745 напроти вказаних виборців у графі "підпис виборця".

Голова комісії Колінець В.В. поінформував, що до 20 години 23 жовтня 2020 року, як це передбачено частиною п’ятою статті 249 Виборчого кодексу України, до дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 460745 надійшло 5 (п’ять) заяв (разом з копіями підтверджуючих хворобу документів) від виборців Николайчука Василя Миколайовича, Нищук Софії Степанівни, Петрик Катерини Зиновіївни, Попика Віталія Михайловича, Ясинського Григорія Васильовича, які тимчасово не здатні самостійно пересуватися, з проханням забезпечити їм голосування за місцем перебування.

Голова комісії Колінець В.В. також зазначив, що 22 жовтня 2020 року до дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 460745 надійшла заява виборця (разом з відповідною довідкою - випискою з медичної карти пацієнта) Горовської Владислави Мирославівни, подана відповідно до частини п’ятої статті 249 Виборчого кодексу України та Порядку здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 з проханням забезпечити їй голосування за місцем перебування у зв’язку з перебуванням на самоізоляції.

Крім того, 24 жовтня 2020 року о 10.00 до дільничної виборчої комісії надійшла заява виборця Волик Тетяни Михайлівни, яка також тимчасово не здатна самостійно пересуватися (перелом ноги), з заявою щодо голосування за її місцем перебування.

ВИСТУПИЛИ: член дільничної виборчої комісії Чубата П.М. поінформувала, що відповідно до розподілу обов’язків в комісії та за дорученням голови комісії Колінця В.В. троє членів дільничної виборчої комісії, які представляють різних суб’єктів виборчого процесу, - Палійчук І.В. (від Мостиської районної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”), Чубата П.М. (від Мостиської районної організації Політичної Партії "ГОЛОС”), Зацерківний В.В. (від кандидата на посаду Мостиського міського голови Вершенюка А.С.) – провели перевірку факту тимчасової нездатності самостійно пересуватися виборців, які подали заяви про голосування за місцем перебування до 20 год. 00 хв. 23 жовтня 2020 року, відповідно до Порядку перевірки факту тимчасової нездатності виборця пересуватися самостійно для організації його голосування на місцевих виборах за місцем перебування, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 8 липня 2020 року № 134. Перевірка, проведена членами виборчої комісії, підтвердила факт написання вищезгаданих заяв виборцями та правильність відомостей, викладених у них. Чубата П.М. зазначила, що є всі підстави для включення виборців Николайчука В.М., Нищук С.С., Петрик К.З., Попика В.М., Ясинського Г.В., Горовської В.М.

Член виборчої комісії Григорчук В.П. запропонував проголосувати про включення вищеназваних виборців до витягу зі списку виборців не персонально по кожному виборцю, а списком.

Член виборчої комісії Розкрут Т.І. виступила проти голосування «списком», вказавши, що на її думку, це суперечить Кодексу.

ВИРІШИЛИ: прийняти протокольне рішення про голосування про включення до витягу із списку виборців на звичайній виборчій дільниці № 460745 для голосування за місцем перебування виборців, не здатних пересуватися самостійно, по кожному виборцеві окремо (згідно з поданими заявами), рішення приймати у формі постанов комісії.

За це рішення проголосували:

За 14 (чотирнадцять)

Проти 1 (один)

Утрималися 1 (один)


Дільнична виборча комісія має право прийняти рішення щодо голосування про включення до витягу із списку виборців для голосування за місцем перебування виборців за списком, а не по кожному виборцеві окремо!

ПОСТАНОВИЛИ: прийняти постанову про включення Николайчука Василя Миколайовича до витягу із списку виборців на звичайній виборчій дільниці № 460745 для голосування за місцем перебування виборців, не здатних пересуватися самостійно.

За це рішення проголосували:

За 16 (шістнадцять)

Проти 0 (нуль)

Утрималися 0 (нуль)

Постанова № 38 додається.

ПОСТАНОВИЛИ: прийняти постанову про включення Нищук Софію Степанівну до витягу із списку виборців на звичайній виборчій дільниці № 460745 для голосування за місцем перебування виборців, не здатних пересуватися самостійно.

За це рішення проголосували:

За 15 (п’ятнадцять)

Проти 0 (нуль)

Утрималися 1 (один)

Постанова № 39 додається.

ПОСТАНОВИЛИ: прийняти постанову про включення Петрик Катерини Зиновіївни до витягу із списку виборців на звичайній виборчій дільниці № 460745 для голосування за місцем перебування виборців, не здатних пересуватися самостійно.

За це рішення проголосували:

За 16 (шістнадцять)

Проти 0 (нуль)

Утрималися 0 (нуль)

Постанова № 40 додається.

...

Голова комісії Колінець В.В. доручив секретареві комісії включити (внести) перерахованих осіб до витягу зі списку виборців, а також внести відповідні зміни у списку виборців на виборчій дільниці згідно з частиною четвертою статті 249 Виборчого кодексу України.

Секретар комісії вносить відомості про вищезгаданих виборців, які тимчасово не здатні пересуватися самостійно, до витягу із списку виборців на звичайній виборчій дільниці № 460745 для голосування за місцем перебування виборців, а також робить запис "голосує за місцем перебування" у списку виборців на виборчій дільниці № 460745 напроти вказаних виборців у графі "підпис виборця".

Голова комісії Колінець В.В. запропонував висловитися щодо реагування на заяву Волик Т.М., яка надійшла 24 жовтня 2020 року, щодо голосування за місцем перебування виборця.

ВИСТУПИЛИ: член виборчої комісії Горват М.А. запропонував не задовольняти заяву виборця Волик Т.М. і не включати її до витягу зі списку виборців, які голосують за місцем перебування, оскільки її заява подана з порушенням терміну, встановленого Виборчим кодексом України.

Член виборчої комісії Гуляницький О.П. запропонував включити виборця Волик Т.М. до витягу зі списку виборців, не дивлячись на порушення терміну подачі заяви про голосування за місцем перебування, оскільки, будучи не здатною прибути на виборчу комісію, Волик Т.М. не зможе реалізувати своє виборче право.

ПОСТАНОВИЛИ: прийняти постанову про невключення Волик Тетяни Михайлівни до витягу із списку виборців на звичайній виборчій дільниці № 460745 для голосування за місцем перебування виборців, не здатних пересуватися самостійно.

За це рішення проголосували:

За 11 (одинадцять)

Проти 3 (три)

Утрималися 2 (два)

Постанова № 44 додається.2. СЛУХАЛИ: про розподіл обов’язків членів дільничної виборчої комісії з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року виборчої дільниці № 460745 на день голосування.

Голова комісії Колінець В.В. запропонував прийняти постанову про розподіл обов’язків членів дільничної виборчої комісії з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року виборчої дільниці № 460745 на день голосування. За словами Колінця В.В., така постанова необхідна для злагодженої і ефективної роботи комісії у день голосування. Голова комісії нагадав, що рішення про розподіл обов’язків на день голосування прямо передбачено частиною другою статті 247 Виборчого кодексу України. Проект постанови був розроблений з врахуванням побажань членів дільничної виборчої комісії.

ВИРІШИЛИ: прийняти постанову «Про розподіл обов’язків членів дільничної виборчої комісії з місцевих виборів виборчої дільниці № 460745 на день голосування» у редакції, запропонованій головою комісії Колінцем В.В. за основу.

За це рішення проголосували:

За 16 (шістнадцять)

Проти 0 (нуль)

Утрималися 0 (нуль)

ВИСТУПИЛИ: член дільничної виборчої комісії Чубата П.М. зазначила, що проект постанови дійсно є добре опрацьований, дає відповіді на питання, чим займається кожен член ДВК у день голосування. Проте, на думку П.Чубатої, у проекті постанови не вказано, хто перевіряє документи у офіційних спостерігачів, довірених осіб, журналістів, інших осіб на предмет правомірності їх присутності на виборчій дільниці у день голосування.

У зв’язку з цим Чубата П.М. запропонувала внести до проекту постанови доповнення: у пункті 2, який виписує обов’язки заступника голови ДВК, після слів «приміщення для голосування» додати «здійснює перевірку документів, які дають право присутності на засіданні комісії, у приміщенні виборчої дільниці осіб, визначених частиною восьмою статті 36 Виборчого кодексу України».

ВИРІШИЛИ: підтримати пропозицію Чубатої П.М. щодо доповнення пункту 2 проекту постанови: після слів «приміщення для голосування» додати «здійснює перевірку документів, які дають право присутності на засіданні комісії, у приміщенні виборчої дільниці осіб, визначених частиною восьмою статті 36 Виборчого кодексу України».

За це рішення проголосували:

За 14 (чотирнадцять)

Проти 0 (нуль)

Утрималися 2 (два)

ПОСТАНОВИЛИ: прийняти постанову «Про розподіл обов’язків членів дільничної виборчої комісії з місцевих виборів виборчої дільниці № 460745 на день голосування» у редакції, запропонованій головою комісії Колінцем В.В., та зі змінами, запропонованими Чубатою П.М, в цілому.

За це рішення проголосували:

За 15 (п’ятнадцять)

Проти 0 (нуль)

Утрималися 1 (один)

Постанова № 45 додається.3. СЛУХАЛИ: Про облаштування приміщення виборчої дільниці № 460745 для голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Голова комісії Колінець В.В. надав слово заступнику голови комісії Одинаку М.Я., який був автором проекту постанови про облаштування приміщення виборчої комісії.

Одинак М.Я. запропонував прийняти постанову про облаштування приміщення виборчої дільниці № 460745 для голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, якою затвердити план-схему розміщення виборчих кабін, виборчих скриньок, столів, стільців, інформаційних плакатів, напрямів руху виборців тощо у приміщенні для голосування. Одинак М.Я. зазначив, що проект постанови враховує всі вимоги Виборчого кодексу України.

ВИСТУПИЛИ: член дільничної виборчої комісії Монич А.Р. запропонував підтримати даний проект постанови.

ПОСТАНОВИЛИ: прийняти постанову «Про облаштування приміщення виборчої дільниці № 460745 для голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року» в цілому.


За це рішення проголосували:

За 16 (шістнадцять)

Проти 0 (нуль)

Утрималися 0 (нуль)

Постанова № 46 додається.


Після голосування за постанову №46 голова дільничної виборчої комісії з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року виборчої дільниці № 460745 Колінець В.В. закрив засідання комісії.Головуючий на засіданні, голова дільничної виборчої комісії
_______________ В.Колінець

Секретар дільничної виборчої комісії _______________ А.Вітошинська

М.П.

УВАГА!

Приклад має рекомендаційний характер!
Приклад документа не має відношення до роботи реальних виборчих комісій, номери або назви яких можуть в ньому згадуватись. Номери або назви виборчих округів, дільниць, населених пунктів згадуються у прикладі виключно з ілюстративною метою. Будь-які збіги з прізвищами реальних осіб є випадковими.

Завантажити цей документ в форматі Microsoft Word можна за наступним посиланням: Протокол суботнього засідання ДВК напередодні дня голосування (складання витягу зі списку виборців)№ статті: 702
Опубліковано: 2020-10-23 00:42:11
Останнє оновлення: 2020-10-23 03:34:27

Посилання: /kb/article.php?id=702