Чи можна вносити грошову заставу для реєстрації депутата двома чеками?



ЗАПИТАННЯ:
Чи можна вносити грошову заставу для реєстрації депутата двома чеками?
ВІДПОВІДЬ:

Ні, не можна.
Грошова застава вноситься одним платежем у безготівковій формі на спеціальний рахунок виборчої комісії
(ст.225 Кодексу).
Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 13 ''Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах''

- у розділі "Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах" на стор.95 навчального посібника для членів ТВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

 



№ статті: 455
Опубліковано: 2020-10-02 18:56:36
Останнє оновлення: 2020-10-02 18:56:36

Посилання: /kb/article.php?id=455