Яким чином партія може повідомити територіальну виборчу комісію про свою конференцію?



ЗАПИТАННЯ:
Яким чином партія може повідомити селищну територіальну виборчу комісію про конференцію, чи може повідомити через ОВК?
ВІДПОВІДЬ:

Повідомленням у письмовій формі
"Про дату, час і місце проведення зборів, конференції з метою висування кандидатів організація партії повідомляє у письмовій формі відповідну територіальну виборчу комісію не пізніш як за день до дня проведення зборів, конференції" (ч.2 ст.218 Кодексу).
Тобто представники партії повинні доставити зазначене повідомлення і зареєструвати у тій ТВК, яка буде встановлювати результати виборів до тієї громади, куди ця партія висуватиме кандидатів.

Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 13 ''Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах''

- у розділі "Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах" на стор.95 навчального посібника для членів ТВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року 


№ статті: 233
Опубліковано: 2020-09-15 11:14:37
Останнє оновлення: 2020-09-15 11:14:37

Посилання: /kb/article.php?id=233