Перші навчальні матеріали доступні на ВИБОРКОМІ !

Відсьогодні на ВИБОРКОМІ для вас доступні матеріали двох навчальних тем: "Організація роботи виборчих комісій" та "Формування сільських, селищних та районних у містах ТВК" !


В найближчі дні на нашому сайті з‘являться ще кілька навчальних тем для членів ТВК. Контент системи щоденно оновлюється – додаються нові методичні матеріали, приклади заповнення документів, тощо. Слідкуйте за оновленнями, підписуйтеся на наші сторінки у Facebook та Instagram , не проґавте важливих новин!


Маєте питання? Скористайтесь функцією "Поставити запитання". Відповімо швидко, аргументовано, і з посиланнями на нормативно-правові акти.


Наша мета залишається незмінною: зробити все можливе, аби допомогти членам виборчих комісій належним чином організувати і провести вибори 25 жовтня.  Невеличка, але згуртована команда ВИБОРКОМУ працюватиме для цього в режимі 24/7.


Далі буде!


-----------

Ресурс «ВИБОРКОМ» створено в рамках проекту «Посилення кібербезпеки і прозорості виборчих процесів в Україні» Координатора проектів ОБСЄ в Україні у співпраці з Центральною виборчою комісією. Проект здійснюється за фінансової підтримки Місії США при ОБСЄ, Постійної місії Словацької Республіки при ОБСЄ, Уряду Федеративної Республіки Німеччини та Міністерства закордонних справ Норвегії.