ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 16. Порядок проведення голосування (ЧаПи) » Голосування за місцем перебування виборців (ЧаПи)

Чи можна виборцю заповнити друковану заяву якщо він хоче голосувати вдома (НСП) чи писати власноручно?


ЗАПИТАННЯ:
Чи можна виборцю заповнити друковану заяву якщо він хоче голосувати вдома (НСП), чи писати власноручно?
ВІДПОВІДЬ:

Писати власноручно
Власноручне написання таким виборцем заяви про надання йому можливості голосування за місцем перебування - пряма вимога ч.5 ст.249 Кодексу:
"Виборець, який тимчасово не здатний пересуватися самостійно, поштою або через інших осіб подає власноручно написану заяву з проханням забезпечити йому голосування за місцем його перебування із зазначенням місця перебування виборця. Така заява разом з довідкою медичної установи про стан здоров’я виборця має бути подана до дільничної виборчої комісії не пізніше 20 години останньої п’ятниці перед днем голосування."

Більше інформації з цього питання можна знайти:
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.