ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 11-12. Списки виборців на звичайних та спеціальних виборчих дільницях (ЧаПи)

Якщо виборця немає в попередньому списку виборців, то до якого числа ДВК має прийняти у нього заяву?


ЗАПИТАННЯ:
Якщо виборця немає в попередньому списку виборців, то до якого числа ДВК має прийняти у нього заяву?
ВІДПОВІДЬ:

До 19 жовтня включно.
ч.5 ст.42 Кодексу: "Заява, зазначена у частині третій цієї статті, може бути подана не пізніш як за п’ять днів до дня голосування і розглядається виборчою комісією протягом одного дня. Заява, подана після зазначеного строку, залишається без розгляду."
Зауважимо, що така заява повинна бути написана виборцем власноручно!
Більше інформації з цього питання можна знайти:
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.