ВСІ РОЗДІЛИ » Кілька розділів

Чи зможу я проголосувати на цих виборах за закордонним паспортом громадянина України?


ЗАПИТАННЯ:
Чи зможу я проголосувати на цих виборах за закордонним паспортом громадянина України?
ВІДПОВІДЬ:

Ні, не зможете
"Під час проведення голосування на виборчій дільниці два члени дільничної виборчої комісії надають виборцю можливість проголосувати: один член дільничної виборчої комісії після пред’явлення виборцем одного з документів, зазначених у пунктах 1, 2 частини першої статті 8 цього Кодексу, за умови наявності виборця у списку виборців на відповідній виборчій дільниці та наявності у нього права голосу на відповідних місцевих виборах..." (ч.3 ст.248 Кодексу).

"Документом, який підтверджує особу та громадянство України виборця, є:
   1) паспорт громадянина України (у вигляді паспортної книжечки або картки);
   2) тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України);" (ч.1 ст.8 Кодексу)
Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 16 ''Порядок проведення голосування''

- у розділі "Організація і порядок голосування за місцем перебування" на стор.119 навчального посібника для членів ДВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року
- у розділі "Організація і порядок голосування в приміщенні для голосування" на стор.111 навчального посібника для членів ДВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.