ВСІ РОЗДІЛИ » Кілька розділів

Паспорт без вклеєних вчасно фото вважається недійсним. Що робити з виборцем, який прийде голосувати на дільницю з таким паспортом?


ЗАПИТАННЯ:
Паспорт без вклеєних вчасно фото вважається недійсним. Що робити з виборцем, який прийде голосувати на дільницю з таким паспортом?
ВІДПОВІДЬ:

Видати виборчі бюлетені
Виборча комісія не має повноважень щодо перевірки дійсності паспортів громадян.
"До повноважень дільничної виборчої комісії Кодексом не віднесено здійснення контролю за дотриманням порядку оформлення паспорта громадянина України.
Відмова виборцю, включеному до списку виборців на виборчій дільниці, в реалізації його права голосу на виборах та відповідно у видачі виборчого бюлетеня з підстав відсутності у паспорті такого виборця у вигляді паспортної книжечки фотокартки, яка вклеюється при досягненні особою 25- та 45‑річного віку, не допускається."

("Роз’яснення щодо застосування окремих положень Виборчого кодексу України стосовно видачі членами дільничних виборчих комісій виборчих бюлетенів з місцевих виборів", затверджене Постановою ЦВК від 8 жовтня 2020 року № 365).

Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 16 ''Порядок проведення голосування''

- у розділі "Організація і порядок голосування за місцем перебування" на стор.119 навчального посібника для членів ДВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року
- у розділі "Організація і порядок голосування в приміщенні для голосування" на стор.111 навчального посібника для членів ДВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року 
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.