ВСІ РОЗДІЛИ » IІІ. Списки виборців » Тема 12. Списки виборців на спеціальних ВД в стаціонарних лікувальних закладах

12.2. Складання списку виборців на спеціальних ВД


12.1. Основні положення

Скорочення:
Виборча дільниця – ВД;
Виборча комісія – ВК;
Територіальна виборча комісія – ТВК;
Дільнична виборча комісія – ДВК;
Орган ведення Державного реєстру виборців –ОВДРВ.

Навчальне відео "Складання та уточнення списків виборців на спеціальних ВД"


Відео розроблене Центральною виборчою комісією за підтримки Міжнародної фундації виборчих системи IFES, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії.

Керівники відповідних стаціонарних лікувальних закладів де розміщено спеціальну ВД не пізніш як за дев'ять днів до дня виборів (до 15 жовтня 2020 року включно) надають ДВК відомості відповідно до форми встановленою Додатком 14 до Постанови ЦВК від 25 червня 2020 року №124 "Про форми списків виборців на виборчих дільницях та інших виборчих документів для підготовки та проведення голосування на виборах" (ч.3-4 ст.45 Кодексу).


Інфографіка розроблена в межах проєкту Ради Європи "Підтримка прозорості, чесності та інклюзивності виборчої практики в Україні" на запит Центральної виборчої комісії.

ФОРМА. Подання з відомостями про виборців, на підставі яких складається список виборців на спеціальній ВД (натисніть, щоб завантажити).


ПРИКЛАД. Подання з відомостями про виборців, на підставі яких складається список виборців на спеціальній ВД (натисніть, щоб завантажити).


Списки виборців спеціальної ВД складаються не пізніш як за сім днів до дня виборів (до 17 жовтня 2020 року включно) ДВК за відповідною формою встановленою Додатком 3 до Постанови ЦВК від 25 червня 2020 року №124 "Про форми списків виборців на виборчих дільницях та інших виборчих документів для підготовки та проведення голосування на виборах". (ч.2 ст.45 Кодексу)


Інфографіка розроблена в межах проєкту Ради Європи "Підтримка прозорості, чесності та інклюзивності виборчої практики в Україні" на запит Центральної виборчої комісії.

ФОРМА. Список виборців на спеціальній ВД (натисніть, щоб завантажити).


До списку виборців, який складається на спеціальній ВД для проведення голосування на місцевих виборах, включаються виборці, які мають право голосу на відповідних місцевих виборах (ч.5 ст.45 Кодексу).

ДВК спеціальної ВД вносить виборця до списку виборців із зазначенням у графі "Примітки" його права на отримання виборчого бюлетеня на кожних відповідних місцевих виборах (ч.5 ст.45 Кодексу).
ПРИКЛАД. Список виборців на спеціальній ВД (натисніть, щоб завантажити).


Виборці, які повинні покинути лікувальний заклад до дня виборів, до подання та до списку виборців на такій дільниці не включаються.
Після складення списку виборців ДВК на спеціальній ВД невідкладно передає відомості про включених до нього виборців ОВДРВ за своїм місцезнаходженням (ч.6 ст.45 Кодексу). 


До списку виборців спеціальної ВД включаються члени ДВК на цій ВД, які мають право голосу на відповідних виборах на підставі рішення відповідної ТВК щодо утворення ДВК цієї спеціальної ВД (ч.15 ст.45 Кодексу).

12.3. Уточнення списків виборців на спеціальні ВД
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.