ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 16. Порядок проведення голосування (ЧаПи) » Голосування за місцем перебування виборців (ЧаПи)

Чи повинні члени ДВК, які організовують голосування за місцем перебування, видати виборцю бюлетень взамін зіпсованого?


ЗАПИТАННЯ:
Чи повинні члени ДВК, які організовують голосування за місцем перебування, видати виборцю бюлетень взамін зіпсованого?
ВІДПОВІДЬ:

Ні, не повинні
Статтею 249 Кодексу це питання не врегульовано.
"Голова дільничної виборчої комісії передає необхідну кількість виборчих бюлетенів членам дільничної виборчої комісії, які будуть видавати виборчі бюлетені виборцям у приміщенні для голосування та організовуватимуть голосування за місцем перебування виборців". (ч.7 ст.247 Кодексу)
Як бачимо, ні про яку кількість надлишкових виборчих бюлетенів тут не йдеться.
Натомість в якості запобіжника від можливої псування бюлетеня може бути попередження виборця членами комісії про відсутність можливості заміни зіпсованого бюлетеня на інший. 
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.