ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » Приклади заповнення документів » Документація територіальних виборчих комісій

ПРИКЛАД. Окрема думка члена ТВК

ПРИКЛАД!

Завантажити цей документ в форматі Microsoft Word можна за наступним посиланням: Окрема думка члена ТВК


ОКРЕМА ДУМКА

члена Малинської міської територіальної виборчої комісії з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року (місто Малин Коростенського району Житомирської області) Величка Антона Володимировича щодо постанови Малинської міської територіальної виборчої комісії від 14 жовтня 2020 року №22 «Про позбавлення права присутності на засіданні Малинської міської територіальної виборчої комісії 14 жовтня 2020 року офіційного спостерігача від Малинської міської організації політичної партії «Народний голос» Коробка Василя Євгеновича».

14 жовтня 2020 року о 14 год. 20 хв. на засіданні Малинської міської територіальної виборчої комісії було прийнято постанову комісії №22 «Про позбавлення права присутності на засіданні Малинської міської територіальної виборчої комісії 14 жовтня 2020 року офіційного спостерігача від Малинської міської організації політичної партії «Народний голос» Коробка Василя Євгеновича».

Підставою для такого рішення став той факт, що офіційний спостерігач Коробко В.Є. нібито «неправомірно перешкоджав проводити засідання комісії». Насправді, жодного перешкоджання проводити засідання комісії з боку офіційного спостерігача Коробка В.Є. не було.

14 жовтня 2020 року, перебуваючи на засіданні Малинської міської територіальної виборчої комісії, офіційний спостерігач Коробко В.Є. упродовж розгляду питань порядку денного засідання комісії кілька разів пробував вказати головуючому на засіданні Малинської міської територіальної виборчої комісії, голові комісії Байраченку Олесю Петровичу на незаконність присутності на засіданні територіальної виборчої комісії голови Малинської районної державної адміністрації Бількевича М.С. Коробко В.Є. заявляв, що така присутність голови РДА є прямим порушенням частини дев’ятої статті 36 Виборчого кодексу України, оскільки виборча комісія не приймала рішення ні про запрошення на засідання комісії Бількевича М.С., ні про надання дозволу Бількевичу М.С. бути присутнім на засіданні комісії.

За пропозицією члена комісії Дзигара С.М. Малинська міська територіальна виборча комісія двома третинами голосів членів комісії прийняла рішення про позбавлення права присутності на засіданні комісії офіційного спостерігача від Малинської міської організації політичної партії «Народний голос» Коробка Василя Євгеновича, мотивуючи це тим, що він «неправомірно перешкоджає проведенню засідання комісії».

У цьому зв’язку я заявляю про свою незгоду з вищевказаною постановою Малинської міської територіальної виборчої комісії №22 від 14 жовтня 2020 року.

Свою позицію я обґрунтовую таким чином: 1) «неправомірне перешкоджання проведенню засідання комісії» як підстава для позбавлення присутності офіційного спостерігача на засіданні комісії має передбачати фізичне перешкоджання роботі членів комісії, чого Коробко В.Є. не вчиняв; 2) виходячи зчастини дев’ятої статті 239 Виборчого кодексу України рішенню комісії про позбавлення присутності на засіданні виборчої комісії має передувати прийняття рішення комісії про попередження офіційного спостерігача, чого зроблено не було.

Дії офіційного спостерігача від Малинської міської організації політичної партії «Народний голос» Коробка Василя Євгеновича були абсолютно правомірними.

Виходячи з вищесказаного, заявляю також про незаконність постанови Малинської міської територіальної виборчої комісії №22 від 14 жовтня 2020 року  «Про позбавлення права присутності на засіданні Малинської міської територіальної виборчої комісії 14 жовтня 2020 року офіційного спостерігача від Малинської міської організації політичної партії «Народний голос» Коробка Василя Євгеновича».

 

                                              

 
14 жовтня 2020 року
_______________ Величко А.В.


М.П.

УВАГА!

Приклад має рекомендаційний характер!
Приклад документа не має відношення до роботи реальних виборчих комісій, номери або назви яких можуть в ньому згадуватись. Номери або назви виборчих округів, дільниць, населених пунктів згадуються у прикладі виключно з ілюстративною метою. Будь-які збіги з прізвищами реальних осіб є випадковими.

Завантажити цей документ в форматі Microsoft Word можна за наступним посиланням: Окрема думка члена ТВК

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.