ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 08. Організація роботи виборчих комісій (ЧаПи)

Якщо засідання ТВК вів головуючий, якого обрали, то чи він має право підписувати постанову, прийняту на цьому засіданні?


ЗАПИТАННЯ:
Якщо засідання ТВК вів головуючий, якого обрали, то чи він має право підписувати постанову, прийняту на цьому засіданні?
ВІДПОВІДЬ:

Так, має право.
Саме особа, яка вела засідання виборчої комісії, має підписувати документи, оформлені за підсумками засідання, на якому він головував
"10.3 Прийнята на засіданні виборчої комісії постанова після її оформлення підписується головуючим на засіданні та секретарем комісії (секретарем засідання) із зазначенням фактичної посади, ініціалу імені і прізвища особи, яка підписала документ" ("ПОРЯДОК організації роботи та ведення діловодства виборчих комісій з виборів Президента України, народних депутатів України, місцевих виборів", затверджений Постановою ЦВК від 10 серпня 2020 року № 173)
Аналогічною є норма щодо оформлення протоколу засідання ВК:
"12.6 Протокол засідання виборчої комісії підписує головуючий на засіданні та секретар комісії (секретар засідання) У такому разі обов'язково зазначаються фактична посада, ініціал імені і прізвище особи, яка підписала документ".

Більше інформації з цього питання можна знайти:
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.