ВСІ РОЗДІЛИ » Кілька розділів

Чи має право голова комісії відмовити члену комісії в наданні протоколів і постанов ТВК?


ЗАПИТАННЯ:
Чи має право голова комісії відмовити члену комісії в наданні протоколів і постанов ТВК?
ВІДПОВІДЬ:

Ні, в жодному випадку і за жодних обставин голова не має такого права.
ч.3 ст.38 Кодексу:
"Член виборчої комісії має право:
...
4) безперешкодно відвідувати всі приміщення виборчої комісії, ознайомлюватися з усіма документами виборчої комісії, членом якої він є, та виборчих комісій нижчого рівня на відповідній території".
Крім того, ч.2 ст.37 Кодексу визначає, що:
"...
Протокол засідання комісії надається для ознайомлення членам комісії на їхню вимогу не пізніше наступного засідання комісії, при цьому член комісії має право його підписати..."

Більше інформації з цього питання можна знайти:
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.