ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 13. Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах (ЧаПи)

Чи можна кандидату на голову ОТГ йти в щорічну відпустку та проводити агітацію, не використовуючи неоплачувану відпустку під час виборчого процесу?


ЗАПИТАННЯ:
Чи можна кандидату на голову ОТГ йти в щорічну відпустку та проводити агітацію, не використовуючи неоплачувану відпустку під час виборчого процесу?
ВІДПОВІДЬ:

Виборчим Кодексом не передбачена неоплачувана відпустка для кандидатів на посади голів у відповідних територіальних громадах. Норми ст.237 Кодексу стосуються лише кандидатів в депутати місцевих рад. 
Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 13 ''Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах''

- у розділі "Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах" на стор.95 навчального посібника для членів ТВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

 

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.