ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 13. Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах (ЧаПи)

Чи можна реєструвати кандидата, який сплатив грошову заставу 25 вересня?


ЗАПИТАННЯ:
Якщо кошти на рахунок ТВК були переведені 25 вересня, то чи можна реєструвати кандидата?
ВІДПОВІДЬ:

Ні, не можна
Грошова застава вноситься до подання документів на реєстрацію (ст.225 Кодексу).
Підставою для відмови в реєстрації має стати відсутність документу про внесення грошової застави
 (п.2 ч.1 ст.230 Кодексу).
Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 13 ''Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах''

- у розділі "Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах" на стор.95 навчального посібника для членів ТВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

 

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.