ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 13. Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах (ЧаПи)

Якщо в єдиному списку гендерна квота витримана, а в територіальному виявлена помилка, то чи є це підставою для відмови у реєстрації?


ЗАПИТАННЯ:
Якщо в єдиному списку гендерна квота витримана, а в територіальному виявлена помилка, то чи є це підставою для відмови у реєстрації?
ВІДПОВІДЬ:

Так, є.
Відмова в реєстрації (ч.1 ст.230 Кодексу), оскільки було порушено порядок висування, визначений в ч.9 ст.219 Кодексу.

Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 13 ''Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах''

- у розділі "Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах" на стор.95 навчального посібника для членів ТВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

 

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.