ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 13. Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах (ЧаПи)

Що робити ТВК у разі, якщо один з кандидатів повідомив про відкликання своєї заяви про згоду балотуватись раніше, ніж було зареєстровано список кандидатів в депутати від цієї партії?


ЗАПИТАННЯ:
Якщо один кандидат в депутати повідомив про відкликання своєї заяви про згоду балотуватись раніше, ніж ТВК зареєструвала кандидатів в депутати від тієї політичної партії, то чи по ньому потрібно писати постанову якусь чи ні? Чи ТВК реєструє цю політичну партію всім списком, а потім скасовує реєстрацію цього кандидата?
ВІДПОВІДЬ:

Не потрібно.
ТВК реєструє весь список, за виключення зазначеного кандидата.
"З моменту отримання територіальною виборчою комісією заяви про відкликання заяви про згоду балотуватися кандидатом у депутати від організації партії така особа вважається виключеною із виборчого списку (виборчих списків) цієї організації партії, що враховується при прийнятті територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів, включених до виборчих списків" (ч.4 ст.227 Кодексу).

Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 13 ''Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах''

- у розділі "Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах" на стор.95 навчального посібника для членів ТВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.