ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 13. Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах (ЧаПи)

Чи є порушенням гендерної квоти висування партією списку з 2 осіб однієї статі?


ЗАПИТАННЯ:
Якщо партія висунула список у депутати сільської ради до 10 тис. у кількості 2 осіб однієї статі, чи є це порушенням гендерної квоти?
ВІДПОВІДЬ:

Так, це порушення.
"Під час формування переліку кандидатів до відповідної ради організація партії повинна забезпечити представництво не менше 30 відсотків осіб однієї статі у загальній кількості кандидатів до відповідної ради"
(ч.7 ст.220 Кодексу).
Якби в цьому списку було троє осіб, одна з яких була іншої статі, ніж решта, то тоді гендерна квота дотримувалася би. А так...
Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 13 ''Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах''

- у розділі "Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах" на стор.95 навчального посібника для членів ТВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

 

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.