ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 13. Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах (ЧаПи)

Якщо в першій п’ятірці списку відповідність жінка/чоловік 3:2, то у другій повинна бути 2:3? Так?


ЗАПИТАННЯ:
Якщо в першій п'ятірці списку відповідність жінка/чоловік 3:2, то у другій повинна бути 2:3? Так?
ВІДПОВІДЬ:

Ні, не так.
Це означає, що на кожних 5 кандидатів у списку має бути 3 особи однієї статі і 2 - іншої. Більше нічого. 
ч.9 ст.219 Кодексу не містить вимоги чергування у "п'ятірках":
"Під час формування єдиного та територіальних виборчих списків організація партії повинна забезпечити присутність у кожній п’ятірці (місцях з першого по п’яте, з шостого по десяте і так далі) кожного виборчого списку чоловіків і жінок (не менше двох кандидатів кожної статі)".

Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 13 ''Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах''

- у розділі "Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах" на стор.95 навчального посібника для членів ТВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

 

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.