ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 13. Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах (ЧаПи)

Чи є порушенням внесення грошової застави у більшому розмірі, ніж зазначено?


ЗАПИТАННЯ:
Чи є порушенням внесення грошової застави у більшому розмірі, ніж зазначено? Що робити у такому випадку стосовно реєстрації особи на посаду міського голови?
ВІДПОВІДЬ:

Це не є порушенням. Слід реєструвати кандидата.
Виборчий кодекс передбачає відмову від реєстрації тільки у випадку, коли було внесено заставу в меншому, ніж вимагається, розмірі (ч.4 ст.230 Кодексу).

Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 13 ''Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах''

- у розділі "Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах" на стор.95 навчального посібника для членів ТВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

 

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.