ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 13. Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах (ЧаПи)

Чи є відсутність повідомлення ТВК організацією партії про збори підставою для відмови у прийнятті документів на реєстрацію кандидатів?


ЗАПИТАННЯ:
Чи є відсутність повідомлення ТВК організацією партії про конференцію за день до її проведення підставою для відмови у прийнятті документів на реєстрацію кандидатів у депутати?
ВІДПОВІДЬ:

Ні, це не є підставою для відмови у прийнятті документів.
Документи комісія повинні прийняти, зареєструвати та надати їх подавачу довідку про прийняття територіальною виборчою комісією документів, поданих на реєстрацію кандидатами
Але це є підставою відмови в реєстрації при розгляді зазначених документів. Повідомлення ТВК є частиною порядку висування кандидатів. Порушення порядку висування є підставою відмови в реєстрації (п.1 ч.1 ст.230 Кодексу)

Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 13 ''Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах''

- у розділі "Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах" на стор.95 навчального посібника для членів ТВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

 

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.