ВСІ РОЗДІЛИ » Кілька розділів

Чи повинна ТВК, крім посвідчення, видавати ще і рішення про реєстрацію кандидатам в депутати та на посаду голови ОТГ?


ЗАПИТАННЯ:
Чи повинна ТВК, крім посвідчення, видавати ще і рішення про реєстрацію кандидатам в депутати та на посаду голови ОТГ?
ВІДПОВІДЬ:

Ні, не повинна.
Кодекс не містить такої норми.
Але в той же час згідно аб.3 ч.4 ст.37 Кодексу "Копія постанови, прийнятої виборчою комісією, засвідчена головою виборчої комісії чи його заступником і секретарем виборчої комісії та скріплена печаткою виборчої комісії, видається суб'єкту виборчого процесу, якого вона стосується, на його вимогу не пізніше ніж через чотири години після її прийняття, а копія постанови, прийнятої напередодні дня голосування та в день голосування, - невідкладно."
Тому, якщо кандидат звернеться із відповідною вимогою, то ТВК має видати йому належним чином оформлену копію свого рішення.

Більше інформації з цього питання можна знайти:
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.