ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 13. Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах (ЧаПи)

Чи можна кандидату надати до ТВК копію свого паспорта, в якому ще відсутня фотографія в 25-річному віці?


ЗАПИТАННЯ:
Паспорт кандидата в депутати має бути зданий для вклеювання фотокартки (чи заміни на пластик). Чи можна надати до ТВК копію існуючого паспорта кандидата? Чи не буде це підставою у відмові в реєстрації? Якою нормою врегульоване дане питання?
ВІДПОВІДЬ:

Так, можна. Ні, це не буде підставою для відмови в реєстрації.
"Подаються копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки або копії лицьового та зворотного боків паспорта громадянина України у вигляді картки кожного кандидата у депутати" (п.12 ч.1 ст.222 Кодексу).

Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 13 ''Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах''

- у розділі "Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах" на стор.95 навчального посібника для членів ТВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

 

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.