ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 13. Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах (ЧаПи)

Яку мінімальну кількість кандидатів у багатомандатному окрузі може висунути партія?


ЗАПИТАННЯ:
Яку мінімальну кількість кандидатів у багатомандатному окрузі може висунути партія?
ВІДПОВІДЬ:

Одного. Або взагалі нікого.
Місцева організація політичної партії має право самостійно визначатися щодо мінімальної кількості кандидатів у депутати, яких вона висуватиме у відповідному багатомандатному виборчому окрузі, та кількості багатомандатних виборчих округів, у яких вона їх висуватиме.
Постанова ЦВК від 11 вересня 2020 року № 249 «Про Роз'яснення щодо застосування окремих положень Виборчого кодексу України стосовно висування кандидатів на місцевих виборах»:
"Так, якщо в багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів селищної ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч) розподілятимуться три депутатські мандати, то місцева організація партії може включити до переліку кандидатів у депутати селищної ради у цьому багатомандатному виборчому окрузі від 1 до 3 (або висунути одного, двох чи трьох кандидатів у депутати) або взагалі не висувати в цьому окрузі кандидатів у депутати".

Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 13 ''Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах''

- у розділі "Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах" на стор.95 навчального посібника для членів ТВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

 

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.