ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 13. Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах (ЧаПи)

Чи може політична партія, як організація вищого рівня, внести грошову заставу за свою регіональну організацію, яка не є юридичною особою?


ЗАПИТАННЯ:
якщо політична партія має регіональну парторганізацію без створення юридичної особи і ця організація висунула кандидатів на місцевих виборах, яким чином оплатити грошову заставу. Чи може політична партія здійснити оплату, як організація вищого рівня?
ВІДПОВІДЬ:

Ні, не може
Питання внесення грошової застави чітко регламентоване ст.225 Кодексу і не передбачає внесення застави політичною партією.

Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 13 ''Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах''

- у розділі "Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах" на стор.95 навчального посібника для членів ТВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

 

Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.