ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 13. Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах (ЧаПи)

Чи зобов’язана особа, яка працює в органах місцевого самоврядування, взяти відпустку за власний рахунок після реєстрації її кандидатом в депутати?


ЗАПИТАННЯ:
Чи зобов'язана особа, яка працює в органах місцевого самоврядування, взяти відпустку за власний рахунок після реєстрації її кандидатом в депутати?
ВІДПОВІДЬ:

Ні, не зобов'язана.
Виборчим кодексом така вимога не встановлена.
Радимо детально ознайомитися з положеннями статті 57 Кодексу "Обмеження щодо ведення передвиборної агітації", якою встановлено певні обмеження щодо ведення агітації для цієї категорії осіб.
Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 13 ''Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах''

- у розділі "Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах" на стор.95 навчального посібника для членів ТВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.