ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 13. Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах (ЧаПи)

Чи потрібно для забезпечення "гендерної" квоти враховувати стать першого кандидата в єдиному виборчому списку?


ЗАПИТАННЯ:
Чи потрібно для забезпечення "гендерної" квоти враховувати стать першого кандидата в єдиному виборчому списку?
ВІДПОВІДЬ:

Так, потрібно.
"Під час формування єдиного та територіальних виборчих списків організація партії повинна забезпечити присутність у кожній п'ятірці (місцях з першого по п'яте, з шостого по десяте і так далі) кожного виборчого списку чоловіків і жінок (не менше двох кандидатів кожної статі)"
 (ч.9 ст.219 Кодексу).
Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 13 ''Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах''

- у розділі "Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах" на стор.95 навчального посібника для членів ТВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.