ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 13. Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах (ЧаПи)

Як має реагувати ТВК на те, що політична партія не повідомила про свою конференцію, де висуватимуть кандидатів?


ЗАПИТАННЯ:
Якщо якась політична організація не повідомила відповідне ТВК про проведення зборів, конференції, де будуть висувати кандидатів в депутати та на посаду селищного голови, то як має реагувати на це ТВК?
ВІДПОВІДЬ:

Відмовити в реєстрації
"Про дату, час і місце проведення зборів, конференції з метою висування кандидатів організація партії повідомляє у письмовій формі відповідну територіальну виборчу комісію не пізніш як за день до дня проведення зборів, конференції" (ч.2 ст.218 Кодексу).
Таке повідомлення є невід'ємною частиною порядку висування кандидатів. Порушення порядку висування є підставою в прийнятті рішення про відмову в реєстрації
(п.1 ч.1 ст.230 Кодексу).
Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 13 ''Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах''

- у розділі "Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах" на стор.95 навчального посібника для членів ТВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.