ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 13. Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах (ЧаПи)

Чи може кількість кандидатів в єдиному списку партії бути меншою за кількісний склад депутатів цієї ради?


ЗАПИТАННЯ:
Чи може кількість кандидатів в єдиному списку партії бути меншою за кількісний склад депутатів цієї ради?
ВІДПОВІДЬ:

Так, може.
Але ця кількість не може бути меншою, ніж 5 кандидатів в кожному ТВО
 (ч.4 ст.222 Кодексу).
Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 13 ''Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах''

- у розділі "Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах" на стор.95 навчального посібника для членів ТВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.