ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 13. Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах (ЧаПи)

Якщо я працюю секретарем ТВК, то чи може мій чоловік висувати свою кандидатуру в депутати?


ЗАПИТАННЯ:
Якщо я працюю секретарем ТВК, то чи може мій чоловік висувати свою кандидатуру в депутати?
ВІДПОВІДЬ:

Так, без сумніву.
Стаття 193 Кодексу
 не містить подібних обмежень

Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 13 ''Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах''

- у розділі "Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах" на стор.95 навчального посібника для членів ТВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року 
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.