ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 13. Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах (ЧаПи)

Яким чином партія може повідомити територіальну виборчу комісію про свою конференцію?


ЗАПИТАННЯ:
Яким чином партія може повідомити селищну територіальну виборчу комісію про конференцію, чи може повідомити через ОВК?
ВІДПОВІДЬ:

Повідомленням у письмовій формі
"Про дату, час і місце проведення зборів, конференції з метою висування кандидатів організація партії повідомляє у письмовій формі відповідну територіальну виборчу комісію не пізніш як за день до дня проведення зборів, конференції" (ч.2 ст.218 Кодексу).
Тобто представники партії повинні доставити зазначене повідомлення і зареєструвати у тій ТВК, яка буде встановлювати результати виборів до тієї громади, куди ця партія висуватиме кандидатів.

Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 13 ''Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах''

- у розділі "Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах" на стор.95 навчального посібника для членів ТВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року 
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.