ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 13. Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах (ЧаПи)

Чи має право міська організація політичної партії своїм рішенням висунути кандидатів у депутати районної ради?


ЗАПИТАННЯ:
Чи має право міська організація політичної партії своїм рішенням висунути кандидатів у депутати районної ради?
ВІДПОВІДЬ:

Ні, не має.
Повноваження міської організації політичної партії щодо висування кандидатів визначаються ч.5 ст.217 Кодексу:
 1) виборчий список кандидатів у депутати до відповідної міської ради;
 2) виборчий список кандидатів у депутати міської ради (міста, що входить до складу цього міста згідно з адміністративно-територіальним устроєм);
 3) виборчий список кандидатів у депутати сільської, селищної ради (сіл, селищ, що входять до складу цього міста згідно з адміністративно-територіальним устроєм);
 4) одного кандидата на посаду міського голови;
 5) по одному кандидату на посади сільського, селищного, міського голови (сіл, селищ, міст, що входять до складу цього міста згідно з адміністративно-територіальним устроєм).
Отже,  міська організація політичної партії не має повноважень щодо висування кандидатів у депутати районної ради.

Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 13 ''Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах''

- у розділі "Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах" на стор.95 навчального посібника для членів ТВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року 
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.