ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 08. Організація роботи виборчих комісій (ЧаПи)

В який саме спосіб має відбуватися оприлюднення рішень ВК?


Запитання:
В який саме спосіб має відбуватися оприлюднення рішень ВК?
Відповідь:

Всі постанови виборчої комісії вивішуються на стенді офіційних матеріалів комісії.
Якщо рішення прийнято не пізніше, ніж в п’ятницю перед днем голосування - не пізніше 11 години наступного дня
Якщо рішення прийнято напередодні дня голосування, в день голосування та під час встановлення підсумків голосування - не пізніше, ніж через 4 години після завершення засідання
Постанова у цей самий строк доводиться також до відома суб’єктів процесу, яких вона стосується.
Копія постанови, скріплена печаткою, засвідчена головою та секретарем на його вимогу видається суб’єкту виборчого процесу, якого вона стосується, не пізніше, ніж через 4 години після її прийняття (напередодні дня голосування та в день голосування - невідкладно).
 Стенд офіційних матеріалів облаштовується в приміщенні ТВК, у місці, вільно доступному для відвідувачів.
У відповіді на це питання використано фрагмент навчального посібника для членів територіальних виборчих комісій з на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, публікацію якого здійснено Міжнародною фундацією виборчих систем на запит Центральної виборчої комісії в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні».
Завантажити посібник у форматі Adobe PDF з сайту ЦВК можна за цим посиланням: Навчальний посібник для членів територіальних виборчих комісій з на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, або ж натиснувши на зображення.
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.