ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 13. Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах (ЧаПи)

Чи може партія висувати державного службовця кандидатом в депутати в ОТГ?


ЗАПИТАННЯ:
Чи може партія висувати державного службовця кандидатом в депутати в ОТГ?
ВІДПОВІДЬ:

Так, може
"Депутатом, сільським, селищним, міським головою може бути обраний громадянин України, який має право голосу відповідно до статті 70 Конституції України. 
Депутатом, сільським, селищним, міським головою не може бути обраний громадянин України, який має судимість за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, кримінального правопорушення проти виборчих прав громадян чи корупційного кримінального правопорушення, якщо ця судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку" (ст.193 Кодексу).
Як бачимо, в переліку обмежень державного службовця немає.

Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 13 ''Висування та реєстрація кандидатів та інших учасників виборів на місцевих виборах''

- у розділі "Висування та реєстрація кандидатів на місцевих виборах" на стор.95 навчального посібника для членів ТВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року 
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.