ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 08. Організація роботи виборчих комісій (ЧаПи)

Чи потрібно оприлюднювати рішення ТВК на стенді в її приміщенні, якщо все є на сайті РДА?


ЗАПИТАННЯ:
ТВК на своєму засіданні вирішила висвітлювати свою інформацію на відповідному сайті районної ради та РДА. Чи потрібно це робити ще й на стенді в приміщенні?
ВІДПОВІДЬ:

Якщо ми говоримо про постанови ТВК, то так, потрібно.
"Постанова, прийнята виборчою комісією, не пізніше 11 години наступного дня після її прийняття, а прийнята напередодні дня голосування, у день голосування та під час підрахунку голосів, встановлення підсумків голосування, - не пізніш як через чотири години після завершення засідання виборчої комісії вивішується для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії, облаштованому у приміщенні комісії у місці, вільно доступному для відвідувачів" (ч.4 ст.37 Кодексу).

Більше інформації з цього питання можна знайти:
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.