ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 08. Організація роботи виборчих комісій (ЧаПи)

Чи може ТВК прийняти рішення про проведення таємного або поіменного голосування?


ЗАПИТАННЯ:
Чи може ТВК прийняти рішення про проведення таємного голосування? А поіменного?
ВІДПОВІДЬ:

1. Ні, не може.
Кодексом такої можливості не передбачено. "Рішення виборчої комісії після його розгляду та обговорення на засіданні виборчої комісії приймається відкритим голосуванням більшістю голосів від складу комісії, крім випадків, передбачених цим Кодексом" (ч.12 ст.36 Кодексу).
2. Воно і так поіменне.
Кожен член комісії шляхом піднімання руки висловлює свою позицію.

Більше інформації з цього питання можна знайти:
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.