ВСІ РОЗДІЛИ » Бібліотека » ЧаПи - відповіді на часті питання та практичні поради » 11-12. Списки виборців на звичайних та спеціальних виборчих дільницях (ЧаПи)

Тимчасова зміна місця голосування виборця без зміни виборчої адреси на місцевих виборах

Чи може особа, зареєстрована в Чернігівській області, але яка тимчасово мешкає у своєї подруги в Києві в гостях, тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси і прийняти участь у голосуванні при проведенні місцевих виборів до Київради та мера Києва?


Відповідь:

Ні, не може
Відповідно до частини четвертої статті 7 Закону України "Про Державний реєстр виборців" на місцевих виборах тимчасова зміна місця голосування виборця без зміни виборчої адреси не застосовується.
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.