ВИБОРКОМ - Сергій Кальченко


undefined

Сергій Кальченко, м. Київ

Адвокат. Має більш ніж 20 років досвіду роботи та експертної діяльності в проектах міжнародної технічної допомоги.

Брав участь у заходах в якості експерта Венеціанської комісії, Директорату прав людини та верховенства права Ради Європи в країнах Центральної та Східної Європи, Центральної Азії.

Має значний досвід у реалізації навчальних та дослідницьких проектів з питань виборів, що реалізовані в Азербайджані, Україні та Молдові Офісом Координатора проектів Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), Європейським Союзом, Міжнародною Фундацією Виборчих Систем (IFES), Міжнародним Республіканським Інститутом (IRI) та Національним Демократичним Інститутом (NDI).

Має 8 років юридичної практики у галузі адміністративного, цивільного, господарського судочинства, міжнародного комерційного арбітражу, представлення інтересів у Європейському суді з прав людини.

Автор понад 70 наукових, навчальних та практичних публікацій з питань конституційного, виборчого, адміністративного, судового, кримінального, цивільного процесуального права та адміністративного судочинства України, прецедентного права Європейського суду з прав людини.

Експерт системи дистанційного навчання "Виборком" з 2013 року.

Новини