ВИБОРКОМ - Олексій Горецький


undefined

Олексій Горецький, 40 років, м. Рівне

Директор Рівненської обласної громадської організації "Комітет виборців України", юрист, тренер, експерт із виборчого законодавства.

Професійний досвід, пов'язаний із виборчими процесами - понад 16 років. Брав участь в усіх виборчих кампаніях, починаючи з 1999 року, в якості громадського спостерігача та координатора громадського спостереження, тренера із проведення навчань виборчих комісії різного рівня та працівників органів ведення державного реєстру виборців, юридичного консультанта та експерта з виборів, керівника виборчих кампаній.

Член експертної групи у Верховній Раді України щодо підготовки проекту закону про місцеві вибори (законопроект 2831-2), 2015 рік.

Брав участь у місіях міжнародного спостереження під час парламентських виборів у Грузії (2003 рік) та під час місцевих виборів у Молдові (2011 рік).

Сертифікований тренер Центральної виборчої комісії, Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) .

Провів понад 250 тренінгів, семінарів та лекцій для членів виборчих комісій різного рівня, представників політичних партій та кандидатів, працівників та юристів виборчих штабів, спостерігачів, працівників органів ведення державного реєстру виборців тощо.

Експерт системи дистанційного навчання "Виборком" з 2013 року.

Новини