Скільки спостерігачів може одночасно знаходитись на виборчій дільниці в умовах карантину?ЗАПИТАННЯ:
Скільки спостерігачів може знаходитись на виборчій дільниці? А як же карантин?
ВІДПОВІДЬ:

Необмежена кількість
Скільки прийде - стільки і може. Комісія не має права обмежувати їх кількість нічим, ніяк і не керуючись якими би то не було міркуваннями.
З 157 статтею Кримінального кодексу України краще не жартувати:
"1. Перешкоджання вільному здійсненню виборцем, учасником референдуму свого виборчого права або права брати участь у референдумі, перешкоджання діяльності іншого суб’єкта виборчого процесу, процесу референдуму, ініціативної групи референдуму, комісії з референдуму, члена виборчої комісії, члена ініціативної групи референдуму, члена комісії з референдуму або офіційного спостерігача при виконанні ними своїх повноважень чи здійсненні своїх прав, поєднані з обманом або примушуванням, - карається обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк."
Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 14 ''Спостерігачі, представники ЗМІ, довірені та уповноважені особи''

- у розділі "Порядок реєстрації та права представників організацій політичних партій у виборчих комісіях, уповноважених осіб організацій політичних партій, довірених осіб кандидатів, офіційних спостерігачів та засобів масової інформації" на стор.117 навчального посібника для членів ТВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

 № статті: 714
Опубліковано: 2020-10-24 01:16:57
Останнє оновлення: 2020-10-24 01:16:57

Посилання: /kb/article.php?id=714