Чи потрібно підписувати та пакувати конверти за кандидатів, які не отримують жодного голосу виборця?



ЗАПИТАННЯ:
Чи потрібно підписувати та пакувати конверти з "0" голосів за кандидата?
ВІДПОВІДЬ:

Ні, не потрібно. "Нуль" і у пакунку буде "нулем"
"Виборчі бюлетені з голосами виборців, поданими за кожного з кандидатів у депутати, включених до територіального виборчого списку кожної організації партії, запаковуються у пакети. На пакеті зазначаються назва місцевих виборів, номер територіального виборчого округу, номер виборчої дільниці, назва організації партії, прізвище кандидата та його порядковий номер у територіальному виборчому списку організації партії, кількість запакованих виборчих бюлетенів, дата і час пакування, ставляться підписи присутніх членів дільничної виборчої комісії та печатка комісії." (ч.37 ст.250 Кодексу)"

Мають запаковуватися саме виборчі бюлетені з голосами виборців. Якщо десь немає бюлетенів - то і немає чого пакувати. Все ж таки варто раціонально витрачати і час, і сили, і папір.
Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 17 ''Підрахунок голосів на виборчій дільниці. Транспортування виборчих документів до ТВК''
- у розділі "Підсумкове засідання та порядок підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці" на стор.131 навчального посібника для членів ДВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року 



№ статті: 713
Опубліковано: 2020-10-24 01:11:23
Останнє оновлення: 2020-10-24 01:11:23

Посилання: /kb/article.php?id=713