ДВК нарахувала більше 13% недійсних бюлетенів від кількості виборців, які отримали бюлетені. Чи є цей факт підставою для визнання голосування на ВД недійсним?


 

Ситуація:

Після закінчення підрахунку голосів виборців на виборах сільського голови член ДВК пропонує визнати голосування на ВД недійсним через те, що комісія нарахувала загалом більше 13% недійсних бюлетенів від кількості виборців, які отримали бюлетені. Пропонує скласти акт про виявлену обставину та обговорити питання про визнання голосування недійсним.

Наведена пропозиція не обумовлена положеннями ч. 1 ст. 81 Закону з огляду на відсутність подібної підстави.
Рекомендовані дії ДВК: Відхилити пропозицію на підставі ч.1 ст.81.


№ статті: 607
Опубліковано: Mon, Oct 5, 2015 5:57 AM
Останнє оновлення: Mon, Oct 5, 2015 5:57 AM
Опубліковано: Контент-менеджер [vyborkom.org@gmail.com]

Посилання: /kb/article.php?id=607