ПРИКЛАД. Протокол першого засідання дільничної виборчої комісії


ПРИКЛАД!

Завантажити цей документ в форматі Microsoft Word можна за наступним посиланням: Протокол першого засідання дільничної виборчої комісії
Під час підготовки та проведення першого засідання ДВК радимо використовувати Орієнтовний сценарій проведення першого засідання ДВК


МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ


ПРОТОКОЛ №1

засідання дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №654321
Дніпропетровська область

12 год. 10 хв.

 

"13"жовтня 2020 року                                                        м. Вільногірськ

 


Усього членів комісії: 11осіб.
Присутні на засіданні члени комісії: Грицькан К.Л., Голубович О.С., Гринько М.П., Клен А.М., Літкович О.М., Островський Р.П., Степовик М.А., Терещенко М.П., Шаян В.А., Штогрин М.Р., Яцюк М.А.
Запрошені на засідання: відсутні
Присутні на засіданні: член Вільногірської міської територіальної виборчої комісії Стриж А.П., журналіст газети «День» Стодоля Н.І., офіційний спостерігач від міської організації партії «Прорив» Косик М.П.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Про складення присяги членами дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №654321.
2. Про розподіл обов'язків між головою, заступником голови, секретарем та членами дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №654321.
3. Про виконання членами дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №654321 повноважень у виборчій комісії на платній основі.

Засідання дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №654321 відкрив голова комісії Терещенко М.П. Голова ДВК виборчої дільниці №654321 повідомив, що на засіданні присутні 11 з 11 членів дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №654321. Зважаючи на те, що згідно з частиною четвертою статті 36 Виборчого кодексу України, засідання комісії є повноважним за умови присутності на ньому більше половини членів комісії від складу цієї комісії, Терещенко М.П. оголосив про початок першого засідання дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №654321.


Слухали: про проект порядку денного засідання комісії 
Доповідач: голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №654321 Терещенко М.П.
Терещенко М.П. запропонував затвердити порядок денний, який складається з трьох питань, а саме: про складення присяги членами дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №654321, про розподіл обов'язків між головою, заступником голови, секретарем та членами дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №654321 до дня голосування та про виконання членами дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №654321 повноважень у виборчій комісії на платній основі.
Виступили: 
Член дільничної виборчої комісії Грицькан К.Л. заявив, що до порядку денного треба включити ще питання про графік та режим роботи дільничної виборчої комісії.
Член дільничної виборчої комісії Штогрин М.Р. запропонувала підтримати проект порядку денного, запропонований головою комісії, а інші питання винести на наступне засідання.
Член дільничної виборчої комісії Островський Р.П. заявив, що кожне питання порядку денного треба детально опрацювати. Якщо сьогодні до засідання підготовлені лише проекти рішень про розподіл обов'язків між членами комісії та про виконання членами ДВК повноважень у виборчій комісії на платній основі, то тільки ці питання (а також прийняття присяги членами ДВК) треба вписати до порядку денного.
Вирішили (постановили): прийняти протокольне рішення про затвердження порядку денного дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №654321 у редакції, запропонованій головою комісії Терещенко М.П.   
За це рішення проголосували:
За 10 (десять)
Проти 1 (один)
Утрималися 0 (нуль)

СЛУХАЛИ: про складення присяги членами дільничної виборчої комісії виборчої дільниці 
Голова ДВК Терещенко М.П.  поінформував про порядок складення присяги членами виборчої комісії.  
Члени комісії Грицькан К.Л., Голубович О.С., Гринько М.П., Клен А.М., Літкович О.М., Островський Р.П., Степовик М.А., Терещенко М.П., Шаян В.А., Штогрин М.Р., Яцюк М.А. ознайомились зі змістом частин третьої - шостої статті 38 Виборчого кодексу України та  склали присягу членів ДВК.
Всього склали присягу 11 членів дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №654321.
Голова ДВК Терещенко М.П.  зазначив, що з цього часу почалися повноваження дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №654321 відповідно до частини другої статті 207 Виборчого кодексу України.


СЛУХАЛИ: про розподіл обов'язків між головою, заступником голови, секретарем та членами дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №654321
Доповідач: заступник голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №654321 Літкович О.М.
Літкович О.М. запропонувала прийняти постанову №1 ДВК виборчої дільниці №654321 про розподіл обов'язків між головою, заступником голови, секретарем та членами дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №654321 відповідно до розданого проекту. 
ВИСТУПИЛИ:
член дільничної виборчої комісії Штогрин М.Р. запропонувала прийняти постанову відповідно до запропонованого проекту, проте, додавши графік чергувань членів дільничної виборчої комісії у приміщенні виборчої дільниці.  
голова ДВК Терещенко М.П. виступив за те, щоб графік чергувань був прийнятий на наступному засіданні, тобто наступного дня. Причина у тому, що ще не всі члени виборчої комісії визначились з прийнятною для них датою та часом чергування.    
ВИРІШИЛИ (ПОСТАНОВИЛИ): прийняти постанову про розподіл обов'язків між головою, заступником голови, секретарем та членами дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №654321 на період до 24 жовтня 2020 року включно у редакції, запропонованій заступником голови комісії Літкович О.М.   

За це рішення проголосували:
За 10 (десять)
Проти 1 (один)
Утрималися 0 (нуль)

СЛУХАЛИ: про виконання членами дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №654321 повноважень у виборчій комісії на платній основі
Доповідач: голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №654321 Терещенко О.М. запропонував прийняти рішення, відповідно до якого у виборчій комісії на платній основі працює голова комісії Терещенко О.М. та секретар комісії Степовик М.А.
ВИСТУПИЛИ: член дільничної виборчої комісії Грицькан К.Л. зазначив, що такий варіант є найбільш прийнятним, виходячи з повноважень членів комісії, і закликав підтримати таку постанову. 
ВИРІШИЛИ (ПОСТАНОВИЛИ): про виконання членами дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №654321 повноважень у виборчій комісії на платній основі у редакції, запропонованій головою комісії Терещенком О.М.   

За це рішення проголосували:
За 11 (одинадцять)
Проти 0 (нуль)
Утрималися 0 (нуль)

Після голосування Постанови №2 голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №654321Терещенко О.М. о 13.25 закрив засідання комісії.Головуючий на засіданні, голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №654321
_______________ О.Терещенко

Секретар дільничної виборчої комісії _______________ М.Степовик

М. П.

УВАГА!

Приклад має рекомендаційний характер!
Приклад документа не має відношення до роботи реальних виборчих комісій, номери або назви яких можуть в ньому згадуватись. Номери або назви виборчих округів, дільниць, населених пунктів згадуються у прикладі виключно з ілюстративною метою. Будь-які збіги з прізвищами реальних осіб є випадковими.

Завантажити цей документ в форматі Microsoft Word можна за наступним посиланням: Протокол першого засідання дільничної виборчої комісії
Під час підготовки та проведення першого засідання ДВК радимо використовувати Орієнтовний сценарій проведення першого засідання ДВК№ статті: 582
Опубліковано: 2020-10-10 08:40:56
Останнє оновлення: 2020-10-10 13:32:20

Посилання: /kb/article.php?id=582