Чи буде у виборчому бюлетені біля назви партії зазначатись ПІБ першого кандидата, який вибув з балотування?



ЗАПИТАННЯ:
У зв'язку із смертю вибув з балотування кандидат в депутати міської ради, який був першим кандидатом в єдиному виборчому списку партії. Чи я вірно розумію, що в бюлетені під назвою цієї партії не буде зазначатись ПІБ першого кандидата?
ВІДПОВІДЬ:

Відповідь залежить від того, коли саме перший кандидат вибув з балотування
ПІБ цієї особи у бюлетені не буде, якщо це відбулося ще до друку виборчих бюлетенів
В такому разі комісія має прийняти рішення про скасування реєстрації, або ж вибуття кандидата в порядку, передбаченому ст.231 Кодексу.
ПІБ цієї особи у бюлетені залишиться, якщо подія відбулася вже після друку виборчих бюлетенів
"Порядок виготовлення, передачі, використання та зберігання штампа "Вибув" під час проведення місцевих виборів", затверджений Постановою ЦВК від 28 вересня 2020 року № 304, не передбачає використання штампу "Вибув" для кандидатів, які вибули в територіальних виборчих округах.
Більше інформації з цього питання можна знайти:

- в матеріалах навчальної теми 15 ''Виборчі бюлетені''

- у розділі "Виборчі бюлетені" на стор.151 навчального посібника для членів ТВК на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року


№ статті: 471
Опубліковано: 2020-10-04 14:17:36
Останнє оновлення: 2020-10-07 06:28:59

Посилання: /kb/article.php?id=471