Навчальний посібник для членів окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року


 Навчальний посібник для членів окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

 

Зміст посібника:

Законодавство

Основні засади виборів народних депутатів України

Статус і система виборчих комісій. Статус і повноваження члена ОВК

Організація роботи ОВК до дня голосування

Документування діяльності ОВК

Утворення виборчих дільниць та ДВК

Передача виборчих бюлетенів

Отримання та передача інформації

Порядок прийому документів від ДВК

Встановлення підсумків голосування в межах округу

Розгляд скарг

Офіційні спостерігачі

Засоби масової інформації

Відповідальність за порушення законодавства про вибори народних депутатів

 


Текст посібника ґрунтується на нормах українського законодавства за станом на 01 червня 2019 року.
Посилання на статті в тексті відносяться до Закону України "Про вибори народних депутатів України", якщо інше не зазначено безпосередньо у тексті посібника.
Посилання на пункти Порядків, затверджених постановами ЦВК, скорочуються в тексті до номера пункту Порядку та номера постанови (наприклад, п. 2.7 П. 350), при цьому повне найменування Порядку, номер та дата постанови зазначаються на початку розділу.

Завантажити посібник у форматі Adobe PDF можна за цим посиланням: Навчальний посібник для членів окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, або натиснувши на зображення обкладинки.

Видання публікації здійснено в рамках проекту «Відповідальна та підзвітна політика в Україні», що виконується Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) на запит Центральної виборчої комісії за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Будь-які думки, викладені у цій публікації, належать авторському колективу і не обов’язково відображають погляди IFES, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Автори: Деніс А.С., Крікополо Є.В., Павловська Є.О.
Упорядники: Дубовик С.О., Кустова С.М., Лотюк О.С., Мохончук Б.С,, Романюк П.В., Шипілов Л.М.
За участі: Ашурова Д.В., Вадімова Н.І., Гугуєва О.В., Іваницька Л.Ф., Кузьменко Л.О., Шипілова Ю.О.
Дизайн видання: Старанчук О.А.

Цей матеріал може бути вільно збережено, відтворено, тиражовано та розповсюджено будь-якою зацікавленою особою виключно з некомерційною або освітньою метою. Будь-яке тиражування, відтворення або подальше некомерційне розповсюдження даного матеріалу може бути здійснено тільки за умови збереження його повного змісту та форми.


№ статті: 1802
Опубліковано: Sat, Jun 29, 2019 2:29 PM
Останнє оновлення: Fri, Jul 5, 2019 12:49 PM
Опубліковано: Контент-менеджер [vyborkom.org@gmail.com]

Посилання: /kb/article.php?id=1802