Про систему ВИБОРКОМ


Система онлайн навчання"ВИБОРКОМ" надає можливість членам виборчих комісій пройти онлайн навчання і отримати знання, матеріали, зразки та форми документів, необхідні для успішного виконання своїх обов'язків. Система є відкритою і безкоштовною для всіх користувачів.

Скачати інструкцію користувача системи "Виборком" в PDF

Основні складові системи:
 
1. Модуль онлайн навчання.
Дозволяє пройти навчання онлайн з використанням різноманітних навчальних матеріалів: відеолекцій, текстових інструкцій, інфографіки, і анімацій. Навчальні матеріали містять посилання на матеріали Бібліотеки системи
 
2.  Бібліотека.
Містить наступні матеріали:
  -   тексти законодавчих і підзаконних актів, що регулюють організацію та проведення виборів;
  -   форми документів виборчих комісій;
  -   зразки документів виборчих комісій та приклади заповнення форм;
  -   посібники, навчальні фільми, інші навчальні матеріали.
 
3. Підсистема "Питання-відповідь".
Ви можете поставити свої питання і отримати відповідь від експертів системи.

Для того, щоб отримати повноцінний доступ до всіх функцій системи потрібно зареєструватись (отримати логін і пароль). До системи можна також увійти і без реєстрації, скориставшись «Гостьовим доступом». Користувачі, які працюють без реєстрації, не можуть ставити питання, інформація про їх роботу в системі (підписка на теми, результати тестувань, тощо) також не зберігається.


________________________________________________________________________________________________________________
 
Систему створено в рамках проектної діяльності Координатора проектів ОБСЄ в Україні у співпраці з ЦВК. Інформація, що міститься в системі, є винятково відповідальністю авторів і не обов'язково відображає точку зору Координатора проектів ОБСЄ та донорів проекту.

Система працює в тестовому режимі.


Пропозиції та зауваження до роботи системи он-лайн навчання "Виборком" ви можете надіслати на адресу електронної пошти vyborkom.org@gmail.com або ж висловитина нашій сторінці у Facebook


 
 
Опубліковано : Контент-менеджер - Wed, Sep 9, 2015 9:35 PM. Переглядів: 3544.
Посилання: /kb/article.php?id=366