Блок-схеми окремих виборчих процедур для членів дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року


БЛОК-СХЕМИ окремих виборчих процедур для членів дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

 

Посилання, вказані в тексті матеріалу, стосуються Закону України «Про вибори народних депутатів України»

За загальною редакцією В. Ковтунця

Завантажити блок-схеми в форматі Adobe PDF можна за цим посиланням: БЛОК-СХЕМИ окремих виборчих процедур для членів дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, або натиснувши на малюнок обкладинки.


Видання здійснено в рамках проекту «Посилення кібербезпеки і прозорості виборчих процесів в Україні», що виконується Координатором проектів ОБСЄ в Україні на запит Центральної виборчої комісії за підтримки Місії Сполучених Штатів Америки при ОБСЄ і Міністерства закордонних справ Норвегії.
До видання також увійшли матеріали, підготовлені експертами Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) за підтримки Канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку і Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Зміст публікації є винятково відповідальністю авторів і не обов’язково відображає точку зору Координатора проектів ОБСЄ в Україні та донорів.

 

УВАГА!

Цей матеріал може бути вільно збережено, відтворено, тиражовано та розповсюджено будь-якою зацікавленою особою виключно з некомерційною або освітньою метою. Будь-яке тиражування, відтворення або подальше некомерційне розповсюдження даного матеріалу може бути здійснено тільки за умови збереження його повного змісту та форми.

Опубліковано : Контент-менеджер - Tue, Jul 2, 2019 11:49 AM. Переглядів: 8707.
Посилання: /kb/article.php?id=1830