Переліки партій та кандидатів для програми перевірки даних протоколів ДВК (файли)


На цій сторінці розміщуються файли із готовими переліками кандидатів/партій для імпорту в Програму перевірки правильності даних протоколів ДВКМожливість імпорту цих даних може бути корисною у випадку, якщо на виборах балотується значна кількість субєктів виборчого процесу, і внесення таких даних до програми перевірки даних протоколу в ручному режимі потребує багато часу.

Оскільки немає технічної можливості формувати файли даних для абсолютно всіх виборів, що відбуваються в Україні, тут розміщуються дані що стосуються порівняно масштабних виборчих кампаній, таких як вибори міських голів або вибори народних депутатів.

Приклади файлів з попередніх виборів:

  1. Скачайте потрібний файл на свій комп‘ютер, відкрийте Програму перевірки даних протоколу і за допомогою кнопки «Імпорт даних з файлу» імпортуйте дані в Програму. Після імпорту обов‘язково перевірте правильність імпортованих даних на предмет наявності кандидатів, які могли в останній момент зняти свою кандидатуру. Видалити таких кандидатів можна натиснувши «х» напроти прізвища відповідного кандидата.


Актуальні файли із переліками кандидатів / партій:


--- станом на зараз актуальні файли відсутні ---
_______________________________________________________________________________________________________________________

УВАГА!
Якщо ви не знайшли потрібний файл,  ви можете власноруч створити файл з переліком кандидатів / партій для відповідних виборів.
Для цього:
  1. 1. Знайдіть перелік партій або кандидатів на сайті Центральної виборчої комісії.
  2. 2. Створіть текстовий файл в програмі "Блокнот" (або будь-якому іншому текстовому редакторі, що працює з текстами). Вставте перелік партій або кандидатів таким чином кожна назва партії або кожні прізвище, ім'я та по батькові кандидатів починалися з нового рядка.
  3. 3. Збережіть файл з кодуванням UTF-8. Для програми "Блокнот" необхідно обрати Файл - Зберегти як та обрати UTF-8 в опції "Кодування"
  4. 4. Назва файлу може бути будь-якою, проте намагайтеся назвати файл так, щоб не загубити його серед інших. Бажано, щоб назва була написана латиницею та не перевищувала 255 символів
  5. 5. Завантажте файл в Програму перевірки даних протоколу за допомогую кнопки "Імпорт даних з файлу"
_______________________________________________________________________________________________________________________
Опубліковано : Євген Побережний - Tue, Sep 27, 2016 1:58 PM. Переглядів: 2771.
Посилання: /kb/article.php?id=1090