Програма перевірки протоколу підрахунку голосів ДВК (оновлено 15.08.2019)

5Дана програма є методичним матеріалом, який розроблений з метою допомогти членам ДВК правильно заповнити протокол про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці.

Програма перевіряє математичну відповідність даних, що заносяться до протоколу ДВК (в т.ч. здійснює передбачені законом контрольні перевірки), вказує на виявлені невідповідності, а також на необхідність заповнення актів про невідповідність.

 

Програму можна використовувати як на персональних комп'ютерах, так і на мобільних пристроях на Android. Вона є безкоштовною для завантажування та використання.


Наразі на сайті є доступною універсальна версія програми для всіх типів виборів (актуальна станом на 15 серпня 2019 року). У разі, якщо порядок підрахунку голосів виборців на відповідних виборах змінювався після вказаної дати, - слідкуйте за оновленнями на нашому сайті і мобільних додатках Play Market.

- для Windows-64: protocol_2019_-_win_v6.zip

- HTML версія для Windows-32 або у випадку конфлікту з налаштуваннями системи: protocol_2019_-_html_v6.zip

- для MacBook: protocol_2019_-_mac_v6.zip

У разі якщо ви раніше використовували попередню версію - після запуску програми натисніть кнопку "Скинути усі налаштування"

Інструкції із встановлення та використання програми дивіться нижче.


Мобільні додатки

Для пристроїв на ОС Android (версія 7.1 і пізніші), використовуйте додаток "Протокол ДВК" на Google Play Market. 

 Актуального мобільного додатку для IPhone станом на 2019 рік НЕ ІСНУЄ!.Як працює програма?


1. По-перше - потрібно налаштувати параметри дільниці, які необхідні для заповнення протоколу: номер дільниці, кількість членів комісії, види виборів, кількість і номери скриньок (для виборів народних депутатів)

2. Налаштуйте дані партій чи кандидатів. Списки кандидатів для чергових виборів народних депутатів вже внесено в програму. Список кандидатів генерується автоматично в залежності від номеру округу, вказаного в налаштуваннях. В разі потреби списки кандидатів можна коригувати вручну.

3. Покроково внесіть дані підрахунку голосів. Програма автоматично проводить необхідні перевірки і вказує на їх успішне проходження:

4. У разі виявлення програмою невідповідності даних - внесіть корективи; є можливість внесення даних акту невідповідності
5. Після проходження всіх перевірок  внесені дані можна екпортувати у вигляді файлу MS Word (генерується бланк протоколу з внесеними в нього даними) або .csv файлу (для подальшого опрацювання в MS Excel). Ця опція доступна лише у версії Windows для місцевих виборів.
Демонстраційне відео:
(для попередньої версії програми зразка 2017 року)  

Інструкції з встановлення програмиКомп'ютери на
Windows-64 (версії 7 та вище)
- Завантажте архів protocol_2019_-_win_v6.zip
- Розархівуйте файли з архіву в окрему папку
- Для запуску програми серед файлів, отриманих із архіву, знайдіть файл  !protocol.exe і запустіть його
УВАГА!
Не виключено, що програма може конфліктувати з деякими антивірусами, внаслідок чого запуск програми може бути заблокований. В такому разі потрібно або відключити антивірус, або скористатись HTML версією програми (див. нижче)
Комп'ютери Apple MacBook
- Завантажте архів protocol_2019_-_mac_v6.zip
- Розархівуйте файли з архіву і інсталюйте програму
Універсальна HTML версія для комп'ютерів на Windows-32 або на MacOS
- Завантажте архів protocol_2019_-_html_v6.zip
- Розархівуйте файли з архіву в окрему папку
- Для запуску програми - серед файлів, отриманих із архіву, знайдіть файл index.html і відкрийте його за допомогою Інтернет браузера (рекомендується використання Google Chrome)


мобільні пристрої на 
Android
(починаючи з версії 7.1 та пізніші)
- Відкрийте додаток Play Market. Введіть в поле пошуку текст "Протокол ДВК" або просто "ДВК"
- Серед результатів пошуку знайдіть додаток "Протокол ДВК" (ВИБОРКОМ) і встановіть його на свій пристрій.


- Запустіть програму за допомогою іконки програми  "Протокол ДВК" в переліку програм

Програму розроблено в рамках проектної діяльності Координатора проектів ОБСЄ в Україні, у співпраці з Центральною виборчою комісією .


УВАГА!

Робота програми вдосконалюється, будь ласка, перевіряйте оновлення програми.

Останнє оновлення програми - 15.08.2019 (версія 6, для всіх типів виборів )

УВАГА! Якщо ви раніше використовували попередню версію програми на вашому комп'ютері - для коректної роботи нової версії програми натисніть кнопку "Скинути усі налаштування" перед початком  роботи.

У випадку виникнення технічних проблем - будь ласка, опишіть їх в коментарях до цієї статті. Не забудьте вказати, яку операційну систему встановлено у вас на комп'ютері. Бажано вказати також адресу електронної пошти, за якою з вами можна зв'язатись, якщо виникне потреба уточнити деталі.

Опубліковано : Євген Побережний - Wed, Jul 6, 2016 6:39 AM. Переглядів: 89660.
Посилання: /kb/article.php?id=1070