Бібліотека » Розділи » Місцеві вибори 2015-2019 » Форми виборчої документації (місцеві вибори) » Підрахунок голосів, встановлення підсумків та результатів

Чи зобов’язана селищна виборча комісія виготовляти посвідчення новообраним депутатам та голові селищної ради?

1. Чи зобов'язана селищна виборча комісія виготовляти посвідчення новообраним депутатам та голові селищної ради?
2.До якого терміну працює селищна виборча комісія, якщо результати виборів були встановлені 30.10.15 р?


Відповідь:

1. Так, зобов'язана.
ч.2 ст.90 Закону України "Про місцеві вибори": 2. Реєстрація особи, обраної депутатом відповідно до частини першої цієї статті, та видання їй тимчасового посвідчення депутата здійснюються територіальною виборчою комісією з дотриманням порядку, передбаченого статтею 89 цього Закону.
Форма такого тимчасового посвідчення є довільною, можна використати ось такий макет або створити свій власний

2. Згідно ч.5 ст.11 Закону України "Про місцеві вибори": Виборчий процес завершується через 15 днів після дня офіційного оприлюднення результатів місцевих виборів у порядку, передбаченому цим Законом.
Тому датою відліку цих 15 днів є не дата встановлення результатів виборів, а дата оприлюднення цих результатів у визначеному постановою ТВК ЗМІ.
Додаткові документи Attachments
Ця стаття не містить додаткових документів.
Коментарі Comments
Ця стаття не містить коментарів, ви можете бути першим.
Статті по темі
Розподіл додатків до Постанови ЦВК №180 від 25.08.2015 за типами виборів депутатів/голів та виборчих комісій
Переглядів: 5965 за період від Sat, Oct 10, 2015
Які протоколи про підрахунок голосів виборців складають СВК?
Переглядів: 8239 за період від Mon, Oct 12, 2015
При складанні протоколу ТВК про підсумки голосування у БВО, складаємо протоколи по кожному округу окремо? Чи один протокол на основі протоколів ДВК про підрахунок голосів виборців на ВД?
Переглядів: 7428 за період від Wed, Oct 14, 2015
Скільки і яких потрібно заказувати сільській виборчій комісії для друку протоколів для ДВК?
Переглядів: 3275 за період від Thu, Oct 15, 2015
Чи обов’язково протоколи ДВК про підрахунок голосів та протоколи ТВК про результати повинні бути на аркуші формату А3? Чи можна їх роздрукувати на чотирьох аркушах формату А4?
Переглядів: 3381 за період від Thu, Oct 15, 2015
Яку кількість протоколів про підрахунок голосів з виборів депутатів в БВО потрібно виготовити, якщо є 26 округів?
Переглядів: 2266 за період від Tue, Oct 20, 2015
СВК складає протокол про підсумки голосування по кожному округу окремо, чи робить ОДИН протокол для всіх округів? А % голосів виборців, поданих за МОПП, кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним виборчим округом вираховує теж СВК?
Переглядів: 4652 за період від Wed, Oct 21, 2015
Чи обов’язково подавати заяву про реєстрацію обраного депутата, якщо іншого представницького мандату не було?
Переглядів: 2632 за період від Wed, Nov 4, 2015
Бібліотека відкрита як окремий розділ. Ви можете перейти у вбудований режим (необхідно мати логін і пароль).